Málaga CF kontra Real Racing Club

Málaga CF kontra Real Racing Club

$318K wolumen·до 7 lis 2026LIVE
Málaga CF0% do wygrania
1 : 22. połowa · 90′
Real Racing Club100% do wygrania
WYNIKIPRAWDOPODOBIEŃSTWO · CENA
Málaga CF (-1,5)$2K wolumen0123456789%-19 p.p.
CenaUdziałyRazem
Real Racing Club (-1,5)$3K wolumen01234567890123456789%+5 p.p.
Málaga CF (-2,5)$4K wolumen0123456789%-7 p.p.
Real Racing Club (-2,5)$4K wolumen0123456789%-4 p.p.
Málaga CF (-3,5)$0 wolumen0123456789%-3 p.p.
Real Racing Club (-3,5)$0 wolumen0123456789%-1 p.p.
Málaga CF (-4,5)$0 wolumen0123456789%-25 p.p.
Real Racing Club (-4,5)$0 wolumen01234567890123456789%+23 p.p.
Málaga CF (-5,5)$0 wolumen0123456789%-29 p.p.
Real Racing Club (-5,5)$0 wolumen01234567890123456789%+33 p.p.
Wyj./U 0,5$13K wolumen012345678901234567890123456789%+5 p.p.
Wyjście 1.5$11K wolumen012345678901234567890123456789%+20 p.p.
Wyjście 2.5$168K wolumen012345678901234567890123456789%+43 p.p.
Wyjście 3.5$23K wolumen01234567890123456789%-7 p.p.
Wyjście 4.5$8K wolumen0123456789%-14 p.p.
Wyjście 5.5$17K wolumen0123456789%-7 p.p.
Wyjście 6.5$4K wolumen0123456789%-2 p.p.
Wyjście 7.5$0 wolumen0123456789%
Wyjście 8.5$0 wolumen0123456789%
Obie drużyny strzelą gola$7K wolumen012345678901234567890123456789%+39 p.p.
Obie drużyny strzelą gola w pierwszej połowie$2K wolumen0123456789%-22 p.p.
1. połowa O/U 0,5$18K wolumen012345678901234567890123456789%+27 p.p.
1. połowa O/U 1.5$8K wolumen0123456789%-37 p.p.
1. połowa O/U 2.5$5K wolumen0123456789%-14 p.p.
1. połowa O/U 3.5$256 wolumen0123456789%-4 p.p.
1. połowa O/U 4.5$0 wolumen0123456789%-25 p.p.
Málaga CF Wyj./U 0,5$948 wolumen012345678901234567890123456789%+21 p.p.
Málaga CF Wyj./U 1,5$15K wolumen0123456789%-38 p.p.
Málaga CF Wyj./U 2.5$593 wolumen0123456789%-19 p.p.
Málaga CF Wyj./U 3.5$0 wolumen01234567890123456789%+23 p.p.
Málaga CF Wyj./U 4.5$0 wolumen01234567890123456789%+48 p.p.
Málaga CF Wyj./U 5.5$0 wolumen01234567890123456789%+49 p.p.
Real Racing Club Wyj./U 0,5$100 wolumen012345678901234567890123456789%+24 p.p.
Real Racing Club Wyj./U 1,5$3K wolumen012345678901234567890123456789%+59 p.p.
Real Racing Club Wyj./U 2.5$1K wolumen01234567890123456789%+5 p.p.
Real Racing Club Wyj./U 3.5$30 wolumen0123456789%-3 p.p.
Real Racing Club Wyj./U 4.5$0 wolumen01234567890123456789%+45 p.p.
Real Racing Club Wyj./U 5.5$0 wolumen01234567890123456789%+49 p.p.
Málaga CF 1. połowa O/U 0,5$0 wolumen012345678901234567890123456789%+50 p.p.
Málaga CF 1. połowa O/U 1.5$0 wolumen0123456789%-27 p.p.
Málaga CF 1. połowa O/U 2.5$0 wolumen0123456789%-41 p.p.
Málaga CF 1. połowa O/U 3.5$0 wolumen0123456789%-29 p.p.
Real Racing Club 1. połowa O/U 0,5$0 wolumen0123456789%-45 p.p.
Real Racing Club 1. połowa O/U 1.5$0 wolumen0123456789%-27 p.p.
Real Racing Club 1. połowa O/U 2.5$0 wolumen0123456789%-40 p.p.
Real Racing Club 1. połowa O/U 3.5$0 wolumen0123456789%-11 p.p.
Obie drużyny strzelą gola w drugiej połowie$0 wolumen0123456789%-25 p.p.
2. połowa O/U 0,5$100 wolumen012345678901234567890123456789%+19 p.p.
2. połowa O/U 1.5$18 wolumen012345678901234567890123456789%+50 p.p.
2. połowa O/U 2.5$14 wolumen01234567890123456789%+6 p.p.
2. połowa O/U 3.5$0 wolumen01234567890123456789%+19 p.p.
2. połowa O/U 4.5$0 wolumen01234567890123456789%+3 p.p.
Real Racing Club 2. połowa O/U 0,5$0 wolumen012345678901234567890123456789%+27 p.p.
Real Racing Club 2. połowa O/U 1.5$0 wolumen012345678901234567890123456789%+79 p.p.
Real Racing Club 1. połowa (-1,5)$0 wolumen0123456789%-7 p.p.
Málaga CF 1. połowa (-2,5)$0 wolumen0123456789%-26 p.p.
Real Racing Club 1. połowa (-2,5)$0 wolumen0123456789%-46 p.p.
Málaga CF 1. połowa (-1,5)$0 wolumen0123456789%-9 p.p.
Málaga CF 2. połowa (-2.5)$0 wolumen01234567890123456789%+4 p.p.
Real Racing Club 2. połowa (-1,5)$0 wolumen01234567890123456789%+26 p.p.
Real Racing Club 2. połowa (-2.5)$0 wolumen01234567890123456789%+3 p.p.
Málaga CF 2. połowa (-1,5)$0 wolumen0123456789%-45 p.p.

W nadchodzącej grze La Liga zaplanowanej na 7 listopada o 8:00 ET:

Rynek ten zostanie rozstrzygnięty na „Málaga CF”, jeśli Málaga CF wygra mecz różnicą 2 lub więcej bramek.

W przeciwnym razie rynek ten przyjmie postać „Real Racing Club”.

Jeśli mecz zostanie przełożony, rynek ten pozostanie otwarty do czasu zakończenia meczu. Jeśli gra zostanie całkowicie odwołana, bez gry uzupełniającej, na tym rynku rozstrzygnie się 50–50.

Ten rynek zostanie rozstrzygnięty zgodnie z oficjalnym wynikiem końcowym opublikowanym na laliga.com. Rynek ten odnosi się wyłącznie do wyniku pierwszych 90 minut normalnej gry plus doliczony czas gry.

Podstawowym źródłem rozstrzygania dla tego rynku są oficjalne statystyki wydarzenia uznane przez organ zarządzający lub organizatorów wydarzenia. Jeżeli jednak organ zarządzający lub organizatorzy wydarzenia nie opublikują statystyk meczów finałowych w ciągu 2 godzin od zakończenia wydarzenia, można wykorzystać dane z Flashscore; w przypadku braku danych Flashscore można wykorzystać dane z Sofascore; jeżeli żadne z nich nie jest dostępne, można zamiast tego zastosować konsensus w sprawie wiarygodnej sprawozdawczości. Wszystkie rynki zostaną rozliczone na podstawie oficjalnego wyniku końcowego uznanego przez organ zarządzający lub organizatorów wydarzenia. Korekty oficjalnie ogłoszonych wyników końcowych dokonane po rozstrzygnięciu rynku nie będą brane pod uwagę przy ustalaniu wyniku. Jeśli w ciągu 24 godzin od zakończenia wydarzenia nie będą dostępne akceptowalne dane, rynek rozstrzygnie 50-50 lub, w stosownych przypadkach, „remis”.

✓Rynek otwarty do handlu
Proponowany wynik
Ostateczna weryfikacja
Pytania i odpowiedzi

„Málaga CF kontra Real Racing Club” to rynek prognoz na Melbo. Cena udziału odzwierciedla prawdopodobieństwo wyniku: przy prawidłowym wyniku każdy udział jest rozliczany po $1, przy błędnym po $0.

Málaga CF kontra Real Racing Club · Melbo