Real Racing Club kontra Real Madrid CF

Real Racing Club kontra Real Madrid CF

$778K wolumen·до 1 lis 2026LIVE
Real Racing Club0% do wygrania
0 : 31. połowa · 40′
Real Madrid CF100% do wygrania
WYNIKIPRAWDOPODOBIEŃSTWO · CENA
Real Racing Club (-1,5)$92K wolumen0123456789%-3 p.p.
CenaUdziałyRazem
Real Madrid CF (-1,5)$77K wolumen01234567890123456789%+36 p.p.
Real Racing Club (-2,5)$120K wolumen0123456789%-1 p.p.
Real Madrid CF (-2,5)$126K wolumen01234567890123456789%+48 p.p.
Real Racing Club (-3,5)$22 wolumen0123456789%
Real Madrid CF (-3,5)$20K wolumen01234567890123456789%+46 p.p.
Real Racing Club (-4,5)$33 wolumen0123456789%-12 p.p.
Real Madrid CF (-4,5)$2K wolumen01234567890123456789%+33 p.p.
Real Racing Club (-5,5)$33 wolumen0123456789%-12 p.p.
Real Madrid CF (-5,5)$2K wolumen01234567890123456789%+10 p.p.
Wyj./U 0,5$23K wolumen012345678901234567890123456789%+2 p.p.
Wyjście 1.5$14K wolumen012345678901234567890123456789%+6 p.p.
Wyjście 2.5$86K wolumen012345678901234567890123456789%+18 p.p.
Wyjście 3.5$32K wolumen01234567890123456789%+31 p.p.
Wyjście 4.5$65K wolumen01234567890123456789%+33 p.p.
Wyjście 5.5$6K wolumen01234567890123456789%+26 p.p.
Wyjście 6.5$14K wolumen01234567890123456789%+15 p.p.
Wyjście 7.5$5K wolumen01234567890123456789%+8 p.p.
Wyjście 8.5$357 wolumen0123456789%+2 p.p.
Obie drużyny strzelą gola$9K wolumen01234567890123456789%-13 p.p.
Obie drużyny strzelą gola w pierwszej połowie$2K wolumen01234567890123456789%-16 p.p.
1. połowa O/U 0,5$8K wolumen012345678901234567890123456789%+14 p.p.
1. połowa O/U 1.5$11K wolumen012345678901234567890123456789%+42 p.p.
1. połowa O/U 2.5$10K wolumen012345678901234567890123456789%+70 p.p.
1. połowa O/U 3.5$2K wolumen01234567890123456789%+29 p.p.
1. połowa O/U 4.5$0 wolumen01234567890123456789%-24 p.p.
Real Racing Club Wyj./U 0,5$4K wolumen01234567890123456789%-16 p.p.
Real Racing Club Wyj./U 1,5$6K wolumen01234567890123456789%-14 p.p.
Real Racing Club Wyj./U 2.5$9K wolumen0123456789%-7 p.p.
Real Racing Club Wyj./U 3.5$1K wolumen0123456789%
Real Racing Club Wyj./U 4.5$0 wolumen0123456789%-45 p.p.
Real Racing Club Wyj./U 5.5$0 wolumen0123456789%-43 p.p.
Real Madrid CF Wyj./U 0,5$2K wolumen012345678901234567890123456789%+4 p.p.
Real Madrid CF Wyj./U 1,5$4K wolumen012345678901234567890123456789%+16 p.p.
Real Madrid CF Wyj./U 2.5$10K wolumen012345678901234567890123456789%+35 p.p.
Real Madrid CF Wyj./U 3.5$3K wolumen01234567890123456789%+48 p.p.
Real Madrid CF Wyj./U 4.5$713 wolumen01234567890123456789%+44 p.p.
Real Madrid CF Wyj./U 5.5$356 wolumen01234567890123456789%+24 p.p.
Real Racing Club 1. połowa O/U 0,5$3K wolumen01234567890123456789%+14 p.p.
Real Racing Club 1. połowa O/U 1.5$0 wolumen01234567890123456789%-25 p.p.
Real Racing Club 1. połowa O/U 2.5$0 wolumen01234567890123456789%-24 p.p.
Real Racing Club 1. połowa O/U 3.5$0 wolumen01234567890123456789%-23 p.p.
Real Madrid CF 1. połowa O/U 0,5$0 wolumen012345678901234567890123456789%+46 p.p.
Real Madrid CF 1. połowa O/U 1.5$1K wolumen012345678901234567890123456789%+56 p.p.
Real Madrid CF 1. połowa O/U 2.5$38 wolumen012345678901234567890123456789%+52 p.p.
Obie drużyny strzelą gola w drugiej połowie$0 wolumen01234567890123456789%-3 p.p.
2. połowa O/U 0,5$0 wolumen01234567890123456789%+40 p.p.
2. połowa O/U 1.5$21 wolumen01234567890123456789%+1 p.p.
2. połowa O/U 2.5$0 wolumen01234567890123456789%+1 p.p.
2. połowa O/U 3.5$0 wolumen01234567890123456789%+2 p.p.
2. połowa O/U 4.5$0 wolumen01234567890123456789%-25 p.p.
Real Racing Club 2. połowa O/U 0,5$188 wolumen01234567890123456789%-13 p.p.
Real Racing Club 2. połowa O/U 1.5$0 wolumen01234567890123456789%-2 p.p.
Real Madrid CF 2. połowa O/U 2.5$0 wolumen01234567890123456789%+16 p.p.
Real Madrid CF 2. połowa O/U 3.5$0 wolumen01234567890123456789%+31 p.p.
Real Racing Club 1. połowa (-1,5)$0 wolumen0123456789%-33 p.p.
Real Racing Club 1. połowa (-2,5)$0 wolumen01234567890123456789%+3 p.p.
Real Madrid CF 1. połowa (-1,5)$3K wolumen012345678901234567890123456789%+67 p.p.
Real Madrid CF 1. połowa (-2,5)$29 wolumen01234567890123456789%+44 p.p.
Real Racing Club 2. połowa (-1,5)$0 wolumen0123456789%-43 p.p.
Real Racing Club 2. połowa (-2.5)$0 wolumen0123456789%-42 p.p.
Real Madrid CF 2. połowa (-1,5)$51 wolumen01234567890123456789%-7 p.p.
Real Madrid CF 2. połowa (-2.5)$0 wolumen01234567890123456789%+1 p.p.

W nadchodzącej grze La Liga, zaplanowanej na 1 listopada o 10:15 ET:

Rynek ten zostanie rozstrzygnięty na „Real Racing Club”, jeśli Real Racing Club wygra mecz różnicą 2 lub więcej bramek.

W przeciwnym razie rynek ten przyjmie postać „Real Madrid CF”.

Jeśli mecz zostanie przełożony, rynek ten pozostanie otwarty do czasu zakończenia meczu. Jeśli gra zostanie całkowicie odwołana, bez gry uzupełniającej, na tym rynku rozstrzygnie się 50–50.

Ten rynek zostanie rozstrzygnięty zgodnie z oficjalnym wynikiem końcowym opublikowanym na laliga.com. Rynek ten odnosi się wyłącznie do wyniku pierwszych 90 minut normalnej gry plus doliczony czas gry.

Podstawowym źródłem rozstrzygania dla tego rynku są oficjalne statystyki wydarzenia uznane przez organ zarządzający lub organizatorów wydarzenia. Jeżeli jednak organ zarządzający lub organizatorzy wydarzenia nie opublikują statystyk meczów finałowych w ciągu 2 godzin od zakończenia wydarzenia, można wykorzystać dane z Flashscore; w przypadku braku danych Flashscore można wykorzystać dane z Sofascore; jeżeli żadne z nich nie jest dostępne, można zamiast tego zastosować konsensus w sprawie wiarygodnej sprawozdawczości. Wszystkie rynki zostaną rozliczone na podstawie oficjalnego wyniku końcowego uznanego przez organ zarządzający lub organizatorów wydarzenia. Korekty oficjalnie ogłoszonych wyników końcowych dokonane po rozstrzygnięciu rynku nie będą brane pod uwagę przy ustalaniu wyniku. Jeśli w ciągu 24 godzin od zakończenia wydarzenia nie będą dostępne akceptowalne dane, rynek rozstrzygnie 50-50 lub, w stosownych przypadkach, „remis”.

✓Rynek otwarty do handlu
Proponowany wynik
Ostateczna weryfikacja
Pytania i odpowiedzi

„Real Racing Club kontra Real Madrid CF” to rynek prognoz na Melbo. Cena udziału odzwierciedla prawdopodobieństwo wyniku: przy prawidłowym wyniku każdy udział jest rozliczany po $1, przy błędnym po $0.