O/U 0,5$13K volym012345678901234567890123456789%+5 pe
O/U 1,5$11K volym012345678901234567890123456789%+20 pe
O/U 2,5$168K volym012345678901234567890123456789%+43 pe
O/U 3,5$37K volym0123456789%-34 pe
O/U 4,5$10K volym0123456789%-17 pe
O/U 5,5$18K volym0123456789%-7 pe
O/U 6,5$4K volym0123456789%-3 pe
O/U 7,5$0 volym0123456789%-1 pe
O/U 8,5$0 volym0123456789%
Båda lagen gör mål$7K volym012345678901234567890123456789%+39 pe
Båda lagen gör mål i första halvlek$2K volym0123456789%-22 pe
1:a halvlek O/U 0,5$18K volym012345678901234567890123456789%+27 pe
1:a halvlek O/U 1,5$8K volym0123456789%-36 pe
1:a halvlek O/U 2,5$5K volym0123456789%-14 pe
1:a halvlek O/U 3,5$256 volym0123456789%-17 pe
1:a halvlek O/U 4,5$0 volym0123456789%-25 pe
Málaga CF O/U 0,5$948 volym012345678901234567890123456789%+21 pe
Málaga CF O/U 1.5$17K volym0123456789%-45 pe
Málaga CF O/U 2.5$593 volym0123456789%-19 pe
Málaga CF O/U 3.5$0 volym0123456789%-7 pe
Málaga CF O/U 4.5$0 volym0123456789%-2 pe
Málaga CF O/U 5.5$0 volym0123456789%-9 pe
Real Racing Club O/U 0,5$100 volym012345678901234567890123456789%+24 pe
Real Racing Club O/U 1.5$3K volym012345678901234567890123456789%+60 pe
Real Racing Club O/U 2.5$8K volym0123456789%-16 pe
Real Racing Club O/U 3.5$30 volym0123456789%-5 pe
Real Racing Club O/U 4.5$0 volym0123456789%-1 pe
Real Racing Club O/U 5.5$0 volym0123456789%-1 pe
Málaga CF 1:a halvlek O/U 0,5$0 volym012345678901234567890123456789%+50 pe
Málaga CF 1:a halvlek O/U 1,5$0 volym0123456789%-26 pe
Málaga CF 1:a halvlek O/U 2.5$0 volym0123456789%-39 pe
Málaga CF 1:a halvlek O/U 3.5$0 volym0123456789%-29 pe
Real Racing Club 1:a halvlek O/U 0,5$0 volym0123456789%-45 pe
Real Racing Club 1:a halvlek O/U 1,5$0 volym0123456789%-22 pe
Real Racing Club 1:a halvlek O/U 2.5$0 volym0123456789%-38 pe
Real Racing Club 1:a halvlek O/U 3.5$0 volym0123456789%-45 pe
Båda lagen gör mål i andra halvlek$0 volym0123456789%-32 pe
2:a halvlek O/U 0,5$100 volym012345678901234567890123456789%+19 pe
2:a halvlek O/U 1,5$18 volym012345678901234567890123456789%+50 pe
2:a halvlek O/U 2,5$14 volym0123456789%-23 pe
2:a halvlek O/U 3,5$0 volym0123456789%-30 pe
2:a halvlek O/U 4,5$0 volym0123456789%-30 pe
Málaga CF 2:a halvlek O/U 0,5$0 volym0123456789%-59 pe
Málaga CF 2:a halvlek O/U 1,5$0 volym0123456789%-23 pe
Málaga CF 2:a halvlek O/U 2.5$0 volym0123456789%-7 pe
Málaga CF 2:a halvlek O/U 3.5$0 volym0123456789%-40 pe
Real Racing Club 2:a halvlek O/U 0,5$0 volym012345678901234567890123456789%+44 pe
Real Racing Club 2:a halvlek O/U 1,5$0 volym012345678901234567890123456789%+80 pe
Real Racing Club 2:a halvlek O/U 2.5$0 volym0123456789%-7 pe
Real Racing Club 2:a halvlek O/U 3.5$0 volym0123456789%-46 pe
Real Racing Club 1:a halvlek (-1,5)$0 volym0123456789%-7 pe
Málaga CF 1:a halvlek (-2,5)$0 volym0123456789%-26 pe
Real Racing Club 1:a halvlek (-2,5)$0 volym0123456789%-47 pe
Málaga CF 1:a halvlek (-1,5)$0 volym0123456789%-9 pe
Málaga CF 2:a halvlek (-2,5)$0 volym0123456789%-47 pe
Real Racing Club 2:a halvlek (-1,5)$0 volym012345678901234567890123456789%+53 pe
Real Racing Club 2:a halvlek (-2,5)$0 volym0123456789%-46 pe
Málaga CF 2:a halvlek (-1,5)$0 volym0123456789%-46 pe
I det kommande La Liga-spelet, planerat till den 7 november klockan 8:00 ET:
Denna marknad kommer att lösas till "Málaga CF" om Málaga CF vinner matchen med 2 eller fler mål.
Annars kommer denna marknad att lösas till "Real Racing Club".
Om spelet skjuts upp kommer denna marknad att förbli öppen tills spelet har slutförts. Om spelet ställs in helt, utan något sminkspel, kommer denna marknad att lösa 50–50.
Denna marknad kommer att lösa sig enligt det officiella slutresultatet publicerat på laliga.com. Denna marknad avser endast resultatet inom de första 90 minuterna av ordinarie spel plus stopptid.
Den primära lösningskällan för denna marknad är den officiella statistiken för evenemanget som erkänns av det styrande organet eller arrangörerna av evenemanget. Men om det styrande organet eller evenemangsarrangörerna inte har publicerat slutlig matchstatistik inom 2 timmar efter evenemangets slut, kan data från Flashscore användas; om Flashscore-data inte är tillgänglig kan data från Sofascore användas; om ingetdera är tillgängligt, kan en konsensus om trovärdig rapportering användas istället. Alla marknader kommer att avgöras baserat på det officiella slutresultatet som erkänts av det styrande organet eller evenemangsarrangörerna. Revideringar av officiellt deklarerade slutresultat som gjorts efter marknadsupplösning kommer inte att beaktas vid fastställandet av resultatet. Om inga acceptabla data finns tillgängliga inom 24 timmar efter evenemangets slut, kommer denna marknad att lösa 50-50, eller att "dra" där så är tillämpligt.
✓Marknaden öppen för handel
Föreslaget utfall
Slutlig granskning
Frågor och svar
”Málaga CF — Real Racing Club” är en prediktionsmarknad på Melbo. Priset på en andel återspeglar sannolikheten för utfallet: vid rätt utfall avräknas varje andel till $1 och vid fel utfall till $0.