Real Racing Club — Real Madrid CF

Real Racing Club — Real Madrid CF

$778K volym·до 1 nov. 2026LIVE
Real Racing Club0% att vinna
0 : 3Halvlek 1 · 40′
Real Madrid CF100% att vinna
UTFALLSANNOLIKHET · PRIS
Real Racing Club (-1,5)$92K volym0123456789%-3 pe
PrisAndelarTotalt
Real Madrid CF (-1,5)$77K volym01234567890123456789%+36 pe
Real Racing Club (-2,5)$120K volym0123456789%-1 pe
Real Madrid CF (-2,5)$126K volym01234567890123456789%+48 pe
Real Racing Club (-3,5)$22 volym0123456789%
Real Madrid CF (-3,5)$20K volym01234567890123456789%+46 pe
Real Racing Club (-4,5)$33 volym0123456789%-12 pe
Real Madrid CF (-4,5)$2K volym01234567890123456789%+33 pe
Real Racing Club (-5,5)$33 volym0123456789%-12 pe
Real Madrid CF (-5,5)$2K volym01234567890123456789%+10 pe
O/U 0,5$23K volym012345678901234567890123456789%+2 pe
O/U 1,5$14K volym012345678901234567890123456789%+6 pe
O/U 2,5$86K volym012345678901234567890123456789%+18 pe
O/U 3,5$32K volym01234567890123456789%+31 pe
O/U 4,5$65K volym01234567890123456789%+33 pe
O/U 5,5$6K volym01234567890123456789%+26 pe
O/U 6,5$14K volym01234567890123456789%+15 pe
O/U 7,5$5K volym01234567890123456789%+8 pe
O/U 8,5$357 volym0123456789%+2 pe
Båda lagen gör mål$9K volym01234567890123456789%-13 pe
Båda lagen gör mål i första halvlek$2K volym01234567890123456789%-16 pe
1:a halvlek O/U 0,5$8K volym012345678901234567890123456789%+14 pe
1:a halvlek O/U 1,5$11K volym012345678901234567890123456789%+42 pe
1:a halvlek O/U 2,5$10K volym012345678901234567890123456789%+70 pe
1:a halvlek O/U 3,5$2K volym01234567890123456789%+29 pe
1:a halvlek O/U 4,5$0 volym01234567890123456789%-24 pe
Real Racing Club O/U 0,5$4K volym01234567890123456789%-16 pe
Real Racing Club O/U 1.5$6K volym01234567890123456789%-14 pe
Real Racing Club O/U 2.5$9K volym0123456789%-7 pe
Real Racing Club O/U 3.5$1K volym0123456789%
Real Racing Club O/U 4.5$0 volym0123456789%-45 pe
Real Racing Club O/U 5.5$0 volym0123456789%-43 pe
Real Madrid CF O/U 0,5$2K volym012345678901234567890123456789%+4 pe
Real Madrid CF O/U 1.5$4K volym012345678901234567890123456789%+16 pe
Real Madrid CF O/U 2.5$10K volym012345678901234567890123456789%+35 pe
Real Madrid CF O/U 3.5$3K volym01234567890123456789%+48 pe
Real Madrid CF O/U 4.5$713 volym01234567890123456789%+44 pe
Real Madrid CF O/U 5.5$356 volym01234567890123456789%+24 pe
Real Racing Club 1:a halvlek O/U 0,5$3K volym01234567890123456789%+14 pe
Real Racing Club 1:a halvlek O/U 1,5$0 volym01234567890123456789%-25 pe
Real Racing Club 1:a halvlek O/U 2.5$0 volym01234567890123456789%-24 pe
Real Racing Club 1:a halvlek O/U 3.5$0 volym01234567890123456789%-23 pe
Real Madrid CF 1:a halvlek O/U 0,5$0 volym012345678901234567890123456789%+46 pe
Real Madrid CF 1:a halvlek O/U 1,5$1K volym012345678901234567890123456789%+56 pe
Real Madrid CF 1:a halvlek O/U 2.5$38 volym012345678901234567890123456789%+52 pe
Båda lagen gör mål i andra halvlek$0 volym01234567890123456789%-3 pe
2:a halvlek O/U 0,5$0 volym01234567890123456789%+40 pe
2:a halvlek O/U 1,5$21 volym01234567890123456789%+1 pe
2:a halvlek O/U 2,5$0 volym01234567890123456789%+1 pe
2:a halvlek O/U 3,5$0 volym01234567890123456789%+2 pe
2:a halvlek O/U 4,5$0 volym01234567890123456789%-25 pe
Real Racing Club 2:a halvlek O/U 0,5$188 volym01234567890123456789%-13 pe
Real Racing Club 2:a halvlek O/U 1,5$0 volym01234567890123456789%-2 pe
Real Madrid CF 2:a halvlek O/U 2.5$0 volym01234567890123456789%+16 pe
Real Madrid CF 2:a halvlek O/U 3.5$0 volym01234567890123456789%+31 pe
Real Racing Club 1:a halvlek (-1,5)$0 volym0123456789%-33 pe
Real Racing Club 1:a halvlek (-2,5)$0 volym01234567890123456789%+3 pe
Real Madrid CF 1:a halvlek (-1,5)$3K volym012345678901234567890123456789%+67 pe
Real Madrid CF 1:a halvlek (-2,5)$29 volym01234567890123456789%+44 pe
Real Racing Club 2:a halvlek (-1,5)$0 volym0123456789%-43 pe
Real Racing Club 2:a halvlek (-2,5)$0 volym0123456789%-42 pe
Real Madrid CF 2:a halvlek (-1,5)$51 volym01234567890123456789%-7 pe
Real Madrid CF 2:a halvlek (-2,5)$0 volym01234567890123456789%+1 pe

I det kommande La Liga-spelet, planerat till 1 november klockan 10:15 ET:

Denna marknad kommer att lösas till "Real Racing Club" om Real Racing Club vinner matchen med 2 eller fler mål.

Annars kommer denna marknad att lösas till "Real Madrid CF".

Om spelet skjuts upp kommer denna marknad att förbli öppen tills spelet har slutförts. Om spelet ställs in helt, utan något sminkspel, kommer denna marknad att lösa 50–50.

Denna marknad kommer att lösa sig enligt det officiella slutresultatet publicerat på laliga.com. Denna marknad avser endast resultatet inom de första 90 minuterna av ordinarie spel plus stopptid.

Den primära lösningskällan för denna marknad är den officiella statistiken för evenemanget som erkänns av det styrande organet eller arrangörerna av evenemanget. Men om det styrande organet eller evenemangsarrangörerna inte har publicerat slutlig matchstatistik inom 2 timmar efter evenemangets slut, kan data från Flashscore användas; om Flashscore-data inte är tillgänglig kan data från Sofascore användas; om ingetdera är tillgängligt, kan en konsensus om trovärdig rapportering användas istället. Alla marknader kommer att avgöras baserat på det officiella slutresultatet som erkänts av det styrande organet eller evenemangsarrangörerna. Revideringar av officiellt deklarerade slutresultat som gjorts efter marknadsupplösning kommer inte att beaktas vid fastställandet av resultatet. Om inga acceptabla data finns tillgängliga inom 24 timmar efter evenemangets slut, kommer denna marknad att lösa 50-50, eller till "Draw" där tillämpligt.

✓Marknaden öppen för handel
Föreslaget utfall
Slutlig granskning
Frågor och svar

”Real Racing Club — Real Madrid CF” är en prediktionsmarknad på Melbo. Priset på en andel återspeglar sannolikheten för utfallet: vid rätt utfall avräknas varje andel till $1 och vid fel utfall till $0.