Villarreal CF — Paris Saint-Germain FC

Villarreal CF — Paris Saint-Germain FC

$397K volym·до 3 nov. 2026
Villarreal CF9% att vinna
mot
Paris Saint-Germain FC91% att vinna
UTFALLSANNOLIKHET · PRIS
Villarreal CF (-1,5)$24K volym0123456789%+1 pe
PrisAndelarTotalt
Paris Saint-Germain FC (-1,5)$198K volym01234567890123456789%-5 pe
Villarreal CF (-2,5)$64K volym0123456789%
Paris Saint-Germain FC (-2,5)$7K volym01234567890123456789%-3 pe
Villarreal CF (-3,5)$0 volym0123456789%+1 pe
Paris Saint-Germain FC (-3,5)$336 volym0123456789%-2 pe
Villarreal CF (-4,5)$0 volym0123456789%-29 pe
Paris Saint-Germain FC (-4,5)$0 volym0123456789%-11 pe
Villarreal CF (-5,5)$0 volym0123456789%-30 pe
Paris Saint-Germain FC (-5,5)$0 volym0123456789%-27 pe
O/U 0,5$6K volym01234567890123456789%
O/U 1,5$827 volym01234567890123456789%-1 pe
O/U 2,5$18K volym01234567890123456789%-1 pe
O/U 3,5$58K volym01234567890123456789%-1 pe
O/U 4,5$4K volym01234567890123456789%-1 pe
O/U 5,5$2K volym01234567890123456789%
O/U 6,5$2K volym0123456789%
O/U 7,5$676 volym0123456789%
O/U 8,5$0 volym0123456789%
Båda lagen gör mål$1K volym01234567890123456789%+2 pe
Båda lagen gör mål i första halvlek$411 volym01234567890123456789%+1 pe
1:a halvlek O/U 0,5$11 volym01234567890123456789%
1:a halvlek O/U 1,5$525 volym01234567890123456789%-1 pe
1:a halvlek O/U 2,5$82 volym01234567890123456789%-1 pe
1:a halvlek O/U 3,5$30 volym0123456789%-1 pe
1:a halvlek O/U 4,5$0 volym0123456789%-2 pe
Villarreal CF O/U 0,5$613 volym01234567890123456789%+3 pe
Villarreal CF O/U 1.5$85 volym01234567890123456789%+2 pe
Villarreal CF O/U 2.5$475 volym01234567890123456789%+1 pe
Villarreal CF O/U 3.5$789 volym0123456789%-2 pe
Villarreal CF O/U 4.5$0 volym0123456789%
Villarreal CF O/U 5.5$0 volym0123456789%-12 pe
Paris Saint-Germain FC O/U 0,5$1K volym01234567890123456789%+1 pe
Paris Saint-Germain FC O/U 1.5$3K volym01234567890123456789%-2 pe
Paris Saint-Germain FC O/U 2.5$845 volym01234567890123456789%-2 pe
Paris Saint-Germain FC O/U 3.5$674 volym01234567890123456789%-2 pe
Paris Saint-Germain FC O/U 4.5$461 volym0123456789%-1 pe
Paris Saint-Germain FC O/U 5.5$662 volym0123456789%
Villarreal CF 1:a halvlek O/U 0,5$25 volym01234567890123456789%+2 pe
Villarreal CF 1:a halvlek O/U 1,5$0 volym01234567890123456789%-18 pe
Villarreal CF 1:a halvlek O/U 2.5$0 volym0123456789%-41 pe
Villarreal CF 1:a halvlek O/U 3.5$0 volym0123456789%-40 pe
Paris Saint-Germain FC 1:a halvlek O/U 0,5$1 volym01234567890123456789%-1 pe
Paris Saint-Germain FC 1:a halvlek O/U 1,5$3 volym01234567890123456789%+1 pe
Paris Saint-Germain FC 1:a halvlek O/U 2.5$0 volym01234567890123456789%-35 pe
Paris Saint-Germain FC 1:a halvlek O/U 3.5$0 volym0123456789%-42 pe
Båda lagen gör mål i andra halvlek$54 volym01234567890123456789%+4 pe
2:a halvlek O/U 0,5$0 volym01234567890123456789%
2:a halvlek O/U 1,5$0 volym01234567890123456789%-3 pe
2:a halvlek O/U 2,5$0 volym01234567890123456789%
2:a halvlek O/U 3,5$9 volym01234567890123456789%+2 pe
2:a halvlek O/U 4,5$0 volym01234567890123456789%-7 pe
Villarreal CF 2:a halvlek O/U 0,5$0 volym01234567890123456789%-7 pe
Villarreal CF 2:a halvlek O/U 1,5$0 volym01234567890123456789%-30 pe
Villarreal CF 2:a halvlek O/U 2.5$0 volym01234567890123456789%-15 pe
Villarreal CF 2:a halvlek O/U 3.5$0 volym01234567890123456789%-4 pe
Paris Saint-Germain FC 2:a halvlek O/U 0,5$0 volym01234567890123456789%+21 pe
Paris Saint-Germain FC 2:a halvlek O/U 1,5$0 volym01234567890123456789%-14 pe
Paris Saint-Germain FC 2:a halvlek O/U 2.5$0 volym01234567890123456789%-36 pe

I det kommande UEFA Champions League-spelet, planerat till den 3 november kl. 15:00 ET:

Denna marknad kommer att lösas till "Villarreal CF" om Villarreal CF vinner matchen med 2 eller fler mål.

Annars kommer denna marknad att lösas till "Paris Saint-Germain FC".

Om spelet skjuts upp kommer denna marknad att förbli öppen tills spelet har slutförts. Om spelet ställs in helt, utan något sminkspel, kommer denna marknad att lösa 50–50.

Denna marknad kommer att lösa sig enligt det officiella slutresultatet publicerat på uefa.com. Denna marknad avser endast resultatet inom de första 90 minuterna av ordinarie spel plus stopptid.

Den primära lösningskällan för denna marknad är den officiella statistiken för evenemanget som erkänns av det styrande organet eller arrangörerna av evenemanget. Men om det styrande organet eller evenemangsarrangörerna inte har publicerat slutlig matchstatistik inom 2 timmar efter evenemangets slut, kan data från Flashscore användas; om Flashscore-data inte är tillgänglig kan data från Sofascore användas; om ingetdera är tillgängligt, kan en konsensus om trovärdig rapportering användas istället. Alla marknader kommer att avgöras baserat på det officiella slutresultatet som erkänts av det styrande organet eller evenemangsarrangörerna. Revideringar av officiellt deklarerade slutresultat som gjorts efter marknadsupplösning kommer inte att beaktas vid fastställandet av resultatet. Om inga acceptabla data finns tillgängliga inom 24 timmar efter evenemangets slut, kommer denna marknad att lösa 50-50, eller att "dra" där så är tillämpligt.

✓Marknaden öppen för handel
Föreslaget utfall
Slutlig granskning
Frågor och svar

”Villarreal CF — Paris Saint-Germain FC” är en prediktionsmarknad på Melbo. Priset på en andel återspeglar sannolikheten för utfallet: vid rätt utfall avräknas varje andel till $1 och vid fel utfall till $0.